Ať už pracujete jako marketingový specialista v B2B firmě, nebo vlastníte podnik, který obchoduje primárně s firemními zákazníky, je SOVA B2B Day tím pravým místem, kde byste se měli 12. května 2016 objevit. Pronikněte nejen do světa PPC, ale také geomarketingu, SEO, UX, korporátní identity nebo marketingové strategie. Přijďte networkovat do brněnského Impact HUBu – čas bude vyhrazen i na diskuze se speakery nad vlastními webovými projekty účastníků akce!

Image26882

PPC v B2B? Klíčový hráč obchodního týmu!

O PPC reklamě v B2B sektoru jsem už mluvila na loňské SOVA B2B konferenci. V prezentaci na téma „10 největších omylů B2B firem v PPC“ (vycházející z mých vlastních zkušeností z agenturní praxe) jsem se pokusila obrátit zažité bariéry B2B klientů v nové příležitosti.

Můj workshop na SOVA B2B day tak bude jakousi „nástavbou“ přednášky z loňské konference. Ukážeme si, jak s vhodnými formáty reklam a typy kampaní pracovat, povíme si víc nejen o kladech, ale i záporech klíčových novinek v PPC systémech – to vše s jediným cílem – představit vám PPC jako výkonného obchodního parťáka, nikoli „jen“ jako populárního žrouta marketingového rozpočtu. Nechte si ukázat, že se v bannerech a textových inzerátech může skrývat víc, než si myslíte! 🙂

Přijďte si vytvořit vlastní “marketingový ekosystém”

Víte, jak získávat kvalitní leady? Umíte efektivně pracovat s online marketingovými nástroji? Jak je vnímána vizuální identita vaší značky? A máte vůbec správně nastavenou marketingovou strategii? I na tyto otázky najdete na SOVA B2B day odpověď.

Podrobný harmonogram akce, další organizační informace a registrační formulář najdete na oficiálním webu akce.

TIP: Při registraci do 31. března 2016 zaplatíte jen 1 990 Kč bez DPH!

TĚŠÍM SE NA VÁS! 🙂